Lietuvoje

2019.02.26 12:49

Naujausios pareigūnų išvados: Pakruojo rajone berniuką pašovė medžiotojų kulka

DELFI.lt 2019.02.26 12:49

Policija praneša, kad Pakruojo rajone, vaikų globos namuose, palėpėje įrengtose patalpose, buvo sužalotas 11-metis berniukas. Pirminiais duomenimis, kulką paleido medžiotojai. 

Vasario 25-osio vakare Pakruojo rajone, Pamūšio kaime, vaikų globos namuose, palėpėje įrengtose patalpose, buvo sužalotas 11-metis berniukas.

Atvykę medikai konstatavo, kad nukentėjusiojo nugaros apatinėje dalyje – šauta žaizda. Berniukas buvo išvežtas į ligoninę ir naktį operuotas, šiuo metu gydomas Šiaulių vaiko ir moters klinikos Intensyviosios terapijos skyriuje.

Apžiūrėję įvykio vietą,pareigūnai nustatė, kad iš lauko atskriejusi kulka perskrodė medinę namo sieną, kliudė stalą, kėdę ir ant jos sėdėjusį berniuką. Kambaryje buvo rasta ir sužalotąjį kliudžiusi kulka.

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo ikiteisminį tyrimą ir ėmėsi aktyvių šūvį paleidusių asmenų paiešką.

Pastebėję kilusį didžiulį šurmulį, vasario 26-osios ryte į policijos komisariatą atėjo du vietiniai gyventojai. 30-ties ir 46 metų vyrai prisipažino, kad yra medžiotojai ir naktį medžiojo bebrus. Deja, vienas į bebrą paleistas šūvis pataikė į globos namų sieną ir sužalojo berniuką.

Pirminiais duomenimis, buvo pažeistos medžioklės taisyklės – vyrai medžiojo per arti gyvenamųjų namų.

Ikiteisminio tyrimo metu specialistai atliks balistinius tyrimus, kurių metu bus nustatyta, iš kurio medžiotojo ginklo buvo paleista kulka.