Lietuvoje

2019.02.22 18:04

Po LRT tyrimo VPT ragina nutraukti sutartį dėl Rusnės estakados

BNS2019.02.22 18:04

Automobilių kelių direkcija turi nutraukti 9,46 mln. eurų vertės Rusnės estakados statybų sutartį su įmonių „Kauno tiltai“ ir Tiltų ekspertų centras konsorciumu, pareiškė Viešųjų pirkimų tarnyba. Apie šiuos pirkimus anksčiau pranešė LRT tyrimų skyrius. 

Anot tarnybos, direkcija jau po sutarties pasirašymo sutarties vykdymą apibrėžė kitomis sąlygomis nei pradinėje sutartyje ir tokiu būdu faktiškai pakeitė sutartį, atlikdama esminį pakeitimą.

Sutartis dėl nuolat potvynių užliejamame kelyje Šilutė–Rusnė estakados statybų pasirašyta 2017-ųjų gruodį. 

Kelių direkcija: sutarties nenutrauksime, nes būtų sužlugdytas svarbus gyventojams projektas

Viešųjų pirkimų tarnybai pareiškus, kad Automobilių kelių direkcija turi nutraukti 9,46 mln. eurų vertės Rusnės estakados statybų sutartį, direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas sako, kad sutarties nenutrauks, nes būtų sužlugdytas vietos gyventojams svarbus projektas. 

„Rusnės gyventojai estakados laukė dešimtmečius, o šio projekto sustabdymas sužlugdytų teisėtus jų lūkesčius, tuo labiau, kad projektas jau praktiškai baigtas. Projekto sustabdymas pažeistų viešąjį interesą, tai reiškia, kad Rusnės gyventojai estakados lauktų iki 2020 metų pavasario“, – pranešime spaudai teigė V. Andrejevas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.