Lietuvoje

2019.02.21 10:02

Apsidžiaugusiems pavasariu tai nepatiks: šiaurės vėjas atneš ne tik saulėtus orus

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.02.21 10:02

Šiaurės vėjas po truputį į Lietuvą gena ne tik saulėtus, bet ir šaltus orus. Jau artimiausią naktį temperatūra gali nukristi žemiau 10 laipsnių šalčio. Taip LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. 

Ketvirtadienis bus debesuotas su pragiedruliais, kai kur pasirodys saulė. Dažniau ji išlįsti turėtų Utenos ir Panevėžio apskrityse. Tačiau su šiaurės krypčių vėju į Lietuvą ir toliau turėtų plisti šaltesnio oro masė. Temperatūra didesnėje Lietuvos dalyje bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, šiaurės rytiniame pakraštyje gali būti dar laipsniu kitu šalčiau, o pietvakariuose – šilčiau.

Jau ketvirtadienio vakarą dangus sparčiai giedrės ir naktis bus arba mažai debesuota, arba visiškai giedra. Temperatūra naktį bus apie 8-9 laipsnius šalčio, o šiaurės rytuose, pasak sinoptikės, gali šalti iki 11-12 laipsnių žemiau nulio. 

„Graži ir saulėta turėtų būti ir penktadienio diena. Kritulių tikimybė, nesant debesų, bus minimali. Vietomis formuosis plikledis, nes ir naktį, ir dieną išsilaikys neigiamos temperatūros“, – LRT RADIJUI kalbėjo ji. 

Dieną bus nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio. 

 
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.