Lietuvoje

2019.02.19 08:06

R. Masiulis dalyvaus TS-LKD posėdyje dėl situacijos Klaipėdos uoste

ELTA2019.02.19 08:06

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis antradienį dalyvaus Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos posėdyje, kur aptars situaciją Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje.

Tai Eltai patvirtino susisiekimo ministro patarėja Vytautė Šmaižytė. 

Vasario pradžioje LRT Tyrimų skyrius paskelbė publikaciją, kurioje aprašoma, kaip kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašu į Klaipėdos merus kandidatuojantį valstybės įmonės Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinį direktorių Arvydą Vaitkų parėmusiems uoste veikiantiems verslininkams buvo sudaromos palankesnės sąlygos vykdyti veiklą.

Tiesa, Klaipėdos valstybinis jūrų uostas sako, kad skleidžiama informacija apie tai, jog vienos kompanijos sulaukia didesnių uosto direkcijos investicijų nei kitos, yra tikrovės neatitinkanti.

Seimo TS-LKD frakcijos nariai Audronius Ažubalis, Laurynas Kasčiūnas ir Arvydas Anušauskas anksčiau pranešė, kad kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) bei Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT), prašydami atlikti tyrimą dėl galimos korupcinio pobūdžio veikos ir viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimų Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.