Naujienų srautas

Lietuvoje2019.02.16 15:13

Prie A. Armonaitės kuriamos partijos prisijungs R. Šimašiaus komiteto nariai

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2019.02.16 15:13

Buvusi Liberalų sąjūdžio narė, parlamentarė Aušrinė Armonaitė patvirtino, kad prie jos kuriamos naujos partijos prisijungs Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir jo vedamo komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ nariai.

„Esame bendražygiai ir su juo kuriame šią naują politinę jėgą“, – šeštadienį žurnalistams sakė A. Armonaitė, paklausta, ar Vilniaus meras R. Šimašius prisidės prie kuriamos naujos liberalų partijos.

Ji pat patvirtino, kad prie kuriamos partijos, kurios nariais panoro būtų jau keli tūkstančiai žmonių, prisidės ir R. Šimašiaus savivaldos rinkimuose vedamo komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ nariai.

„Taip, čia yra žmonės iš komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“, kuris šiuo metu dalyvauja Vilniuje, (savivaldos – LRT.lt) rinkimuose. Tai nėra paslaptis. Mes iš tikrųjų džiaugiamės, kad esame viena bendruomenė“, – kalbėjo A. Armonaitė.

Politikė neatmetė galimybės tapti naujos partijos lydere.

A. Armonaitės teigimu, šiuo metu politinės partijos Lietuvoje vykdo „karą prieš visus“, o nauja liberalų politinė partija tuo neužsiims ir verčiau pasiūlys kalbėtis apie politikos turinį.

„Iki šiol politinės partijos Lietuvoje, ypatingai paskutiniais metais užsiima tik savo išgyvenimo klausimais. XXI amžius gali tapti galimybių amžiumi Lietuvai tiek švietime, tiek ateinant naujoms technologijoms į ekonomiką. Pagaliau atvira visuomenė irgi turi tapti tema Lietuvos politikoje. Visos politinės partijos apie tai nekalba. Jos iš tikrųjų šiuo metu vykdo karą prieš visus.

Mes nenorime dalyvauti visų kare prieš visus, mes norime, kad Lietuva eitų į priekį, mes manome, kad ji to nusipelnė, turint galvoje, jog taip sunkiai mūsų seneliai, mūsų tėvai kovojo ir nuvertė kalnus“, – dėstė A. Armonaitė.

Anot jos, naujai partijai numatyti keli galimi pavadinimai, tačiau, kaip teigė A. Armonaitė, svarbiausia yra partijos turinys, tad galimų partijos pavadinimų neatskleidė.

Būsimos partijos surengtoje konferencijoje šeštadienį diskutuota apie ekonomiką, švietimą – savo įžvalgas dėstė ekonomistė, verslininkė Guoda Azguridienė, socialinių mokslų mokytojas Algis Bitautas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi