Lietuvoje

2019.02.14 14:15

G. Landsbergio ir R. Karbauskio žodžiai sudomino G. Nausėdą: kažkas suvienijo tokius skirtingus žmones

LRT.lt2019.02.14 14:15

Trečiadienio vakarą TS-LKD partijos lyderis Gabrielius Landsbergis pasidalino gana ironišku pranešimu, kuriame sureagavo į „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio pasisakymus viešojoje erdvėje, kad Ingrida Šimonytė artėjant prezidento rinkimams pasitrauks iš jų Gitano Nausėdos naudai.  

Negana to, konservatorių lyderis ir R. Karbauskui, ir S. Skverneliui dėl pastarosiomis dienomis patiriamos įtampos patiems susirūpinti savo sveikata.

„Turiu dvi versijas, kodėl R. Karbauskis ėmėsi skleisti savo teorijas apie tariamą konservatorių palaikymą G. Nausėdai. Paprastesnė – kad kaip ir M.  Puidokas, R. Karbauskis nebeatlaiko įtampos, todėl pradeda ne visai adekvačiai vertinti realybę (gal jiems abiem tikrai derėtų pasitikrinti sveikatą, kaip siūlo M. Puidokas?). Tačiau panašiau į tai, kad R. Karbauskis ir S. Skvernelis bijo I. Šimonytės pergalės, todėl skleisdami sąmokslo teorijas bando desperatiškai padėti G. Nausėdai. Tokia manipuliacija rodo, kad valdančiųjų skaičiavimuose G. Nausėda jiems yra patogesnis ir palankesnis kandidatas, kurį lengviau įveikti arba su juo susitarti dėl būsimos vyriausybės“, – pabrėžė G. Landsbergis.

Savo ruožtu į šį žodžių mūšį ketvirtadienį sureagavo ir juose minimas G. Nausėda.

Pastarasis savo socialinėje paskyroje pasidžiaugė, kad pagaliau susivienijo G. Landsbergis ir R. Karbauskis, kurie pastaraisiais metais buvo iškasę tarsi „nematomą karo kirvį“.

„Nors kažkas pagaliau galėjo suvienyti tokius skirtingus žmones kaip R. Karbauskis ir G. Landsbergis. Abiejų nuomonės dėl G. Nausėdos sutampa – Nausėda neva yra oponentui palankus kandidatas į prezidentus“, – „Facebook“ tinkle su ironijos doze svarstė geriausius reitingus turintis kandidatas.

Pats G. Nausėda rašo, kad jei jau tapo palankiu kandidatu konkurentams, vadinasi metas tiesti tiltus vieniems pas kitus.

„Jei jau palankus abiem, tai, panašu, tiltus vieni pas kitus nutiesime. Visas jėgas Lietuvai!“, – rašo G. Nausėda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt