Lietuvoje

2019.02.14 11:05

Lazdijų mero juokeliai supykdė L. Linkevičių: politinės nesąmonės neturi būti toleruojamos

BNS2019.02.14 11:05

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius netoleruotinomis pavadino Lazdijų mero Artūro Margelio užuominas apie Lenkijoje esančių Seinų ir Punsko miestelių prijungimą.

„Rinkimų kampanijos yra įdomus žanras, bet politinės nesąmonės neturi būti toleruojamos. Net ir juokaujant reikia galvoti apie ką juokaujama. Tai ypač svarbu veikiantiems merams“, – BNS ketvirtadienį telefonu iš Varšuvos sakė ministras.

Jis reagavo į A. Margelio pastabas naujienų portalui alfa.lt, jog „būtų gerai, kad ir Seinai su Punsku priklausytų Lazdijų rajonui“.

Taip meras atsakė į klausimą, ką norėjo pakeisti savo savivaldybėje, bet iki šiol nepavyko.

A. Margelis/BNS nuotr.

Lazdijų rajono meras A. Margelis ginasi tik pajuokavęs.

„Turėjau omenyje per jumoro prizmę, tai nereikia į viską rimtai žiūrėt, galima ir pajuokaut (...) žmonės irgi tegu pratinasi prie jumoro“, – BNS sakė A. Margelis.

Anot jo, Lazdijų rajonas glaudžiai bendradarbiauja su kaimyniniais Lenkijos valsčiais, vykdomi projektai, pasirašytos bendradarbiavimo sutartys. Lazdijų meras sakosi teigiamai žiūrintis į Lenkiją ir teigia, kad lenkai jo humorą supranta. 

„Jie žino, mes dabar net Briusely kartu buvom su Seinų burmistru ir su Punsko atstovais. Tai jie tiesiog žino. Žodžiu, tie žmonės supranta jumorą“, – teigė A. Margelis.

Lenkijai priklausančiuose Seinuose ir Punske gyvena gausi lietuvių bendruomenė. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.