Lietuvoje

2019.02.14 14:50

Permainos konservatorių frakcijoje: prisijungė „valstietis“

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2019.02.14 14:50

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijoje Seime – permainos. Konservatoriai nutarė į frakciją priimti „valstiečių“ atstovą Raimundą Martinėlį.

„Prieš keletą minučių frakcijoje vieningai bendru sutarimu patvirtinome R. Martinėlio prašymą prisijungti prie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime“, – žurnalistams ketvirtadienio rytą parlamente pranešė TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis.

Konservatorių lyderis teigė tikintis, kad su R. Martinėliu TS-LKD Seime bus stipresni.

Pats R. Martinėlis, kuris nepriklauso valdančiajai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS), tačiau buvo LVŽS frakcijos narys, pažymėjo, kad jo ir „valstiečių“ keliai išsiskyrė dėl nesutapusių požiūrių į regionų politiką, dėl LRT klausimų.

R. Martinėlis, BNS nuotr.

R. Martinėlio teigimu, jo ir LVŽS požiūriai apie įvairius klausimus išsiskyrė jau seniau ir jis balsuodavo kitaip negu „valstiečių“ frakcija. Politikas kaip nepriklausomas kandidatas Seimo nariu išrinktas vienmandatėje Sėlos apygardoje.

„Konservatorių požiūris sutampa su mano požiūriu, todėl manau, kad sėkmingai dirbsiu frakcijoje“, – žurnalistams sakė R. Martinėlis.

R. Martinėliui pasitraukus iš „valstiečių“ frakcijos, joje liko 51 narys, o TS-LKD gretos parlamente padidėjo iki 32 narių.