Lietuvoje

2019.02.12 13:47

M. Puidokui – dvigubas kirtis: politikui vietos neliks ir „valstiečių“ partijoje

Gytis Pankūnas2019.02.12 13:47

Apie kandidatavimą prezidento rinkimus paskelbęs parlamentaras Mindaugas Puidokas bus pašalintas ir iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), LRT.lt patvirtino „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.    

M. Puidokas, pirmadienį paskelbęs apie dalyvavimą prezidento rinkimuose, pranešė stabdantis narystę LVŽS. Antradienį parlamentaras buvo pašalintas iš „valstiečių“ frakcijos parlamente, tačiau tai dar ne viskas. R. Karbauskio teigimu, M. Puidokas bus pašalintas ir iš pačios LVŽS gretų.

„Pas mus nėra „susispendavusio narystės partijoje“ statuso. Čia jam taip atrodo, jis teigia, kad gali narystę susispenduoti. Pas mus arba esi partijos narys, arba juo nesi ir kito varianto nėra. Mes artimiausiame partijos tarybos posėdyje priimsime sprendimą dėl to, kad šitas žmogus būtų pašalintas iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narių, išbrauktas iš mūsų sąrašo“, – LRT.lt antradienį sakė R. Karbauskis.

Anot jo, M. Puidokas, pareikšdamas apie narystės LVŽS stabdymą, pademonstravo norą pasitraukti iš partijos gretų.

„Jis pats tą pareiškimą padarydamas pasakė, kad nenori būti LVŽS, nes tokio statuso kaip narystės susispendavimas nėra“, – tvirtino R. Karbauskis.

Pasak jo, žmogus, kuris yra pašalinamas iš LVŽS gretų, turi galimybę sugrįžti į partijos gretas, tačiau, R. Karbauskio teigimu, M. Puidokui vargu, ar tai pavyktų.

„Jeigu LVŽS skyriai ar taryba priima sprendimą priimti asmenį, jis yra priimamas, bet šiuo atveju sunkiai įsivaizduočiau tokį dalyką. Dar neatsimenu tokio atveju, kad kažkas būtų pašalintas ir po to būtų sugrąžintas“, – komentavo R. Karbauskis.

M. Puidoko pašalinimo iš partijos klausimas, kaip patikslino R. Karbauskis, bus sprendžiamas LVŽS tarybos posėdyje vasario 22 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.