Lietuvoje

2019.02.11 14:29

NATO naikintuvai praėjusią savaitę septynis kartus lydėjo Rusijos orlaivius

LRT.lt2019.02.11 14:29

Praėjusią savaitę, vasario 4–10 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai  septynis kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių, sakoma pranešime žiniasklaidai.

Vasario 5 d. NATO oro policijos naikintuvai  atpažino RF orlaivį AN-26, skridusį  tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį.  Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Vasario 6 d. NATO oro policijos naikintuvai  atpažino RF orlaivį  IL-22, skridusį  tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį.   IL-22  skrido be radiolokacinio atsakiklio, su  RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo. Tuo pačiu kilimu atpažino ir orlaivį IL-22 lydėjusius  du  orlaivius SU-35,  skridusius iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį –  skrido su skrydžio planu, radijo ryšio su RSVC nepalaikė, skrido be radiolokacinio atsakiklio.

Tą pačią dieną NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį SU-24M, skridusį tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities į Baltijos jūrą ir grįžo atgal į Kaliningrado sritį. Skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšiosu RSVC nepalaikė, skrydžio plano neturėjo.

Vasario 7 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino  RF orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį.  Skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrydžio planą turėjo.

Tą pačia dieną NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį IL-22 skridusį, skridusį tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Orlaivis IL-22  skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo. Vėliau NATO oro policijos naikintuvai atpažino du SU-35 skridusius tarptautine oro erdve iš  RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį.   SU-35 skrido be radiolokacinių atsakiklių, su RSVC radijo ryšio nepalaikė, skrydžio planų neturėjo.

Vasario 8 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino  orlaivį IL-78, skridusį  tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. IL-78  skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

anot premjerės, iš nepanaudotų vakcinos dozių 50 tūkst. ką tik pasiekė šalį, atnaujinta 15.00
Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 21.14
6
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9