Lietuvoje

2013.09.02 17:33

Naują sezoną „Pinigų karta“ pradeda... dalindama pinigus

LRT.lt 2013.09.02 17:33

LRT televizijos „Pinigų karta“ pradeda jau vienuoliktąjį sezoną pristatydama naują rubriką, kuri turėtų sudominti visus savo finansais besirūpinančius TV žiūrovus.

LRT televizijos „Pinigų karta“ pradeda jau vienuoliktąjį sezoną pristatydama naują rubriką, kuri turėtų sudominti visus savo finansais besirūpinančius TV žiūrovus.

„Geresnio gyvenimo akademija“ – tai ekonominis realybės šou, kurio metu žiūrovai galės išmokti geriau valdyti savo pinigus, taupyti, investuoti, susirasti darbą ir netgi pradėti verslą. Bus galima išgirsti neįkainojamų ekspertų patarimų, stebėti, kaip sekasi savanoriams, pasiryžusiems pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę ir interaktyviai pasitikrinti savo pačių žinias“, – atskleidžia laidos prodiuseris ir vedėjas Andrius Tapinas.

Tačiau tai ne viskas – „Geresnio gyvenimo akademiją“ laidoje papildys ir įdomūs reportažai bei eksperimentai bei interviu su turinčiais ką pasakyti verslo ir politiko pasaulio žmonėmis. Jau pirmojoje šio sezono „Pinigų kartoje“ „Geresnio gyvenimo akademijos“ dalyviai mokysis taupyti elektrą, investuoti asmeninius pinigus ir ieškos darbo. Kaip jiems sekėsi atlaikyti kryžminę ekonomisto Gitano Nausėdos ir verslininko Roberto Dargio apklausą?

Dar viena pirmosios sezono „Pinigų kartos“ tema – lengvų pinigų skonis. Ką darytumėte, jei gatvėje prie jūsų prieitų mergina ir pasiūlytų penkiasdešimt litų? Tiesiog – paimtų ir paduotų? Paimtumėt, atsakytumėt, o gal iškviestumėt policiją? O kur išleistumėte paėmę?

„Pinigų karta" ryžosi eksperimentui: dalijo pinigus keturiuose miestuose bei miesteliuose. „Aistrų čia netrūko – vieno miestelio seniūnė netgi nutraukė darbinę išvyką į kitą miestą ir parlėkė ginti saviškių. Pinigus išdalijome, reakcijų sulaukėme, o psichologai ir finansų ekspertai analizavo, koks gi vis dėlto tas lengvų pinigų skonis“, – pasakoja A. Tapinas.

„Pinigų karta“ ir jos vedėjas Andrius Tapinas – naujame LRT sezone antradieniais, 21:30 val.