Naujienų srautas

Lietuvoje2019.02.08 20:13

Nepaisydamas įtarimų papirkinėjimu, R. Karbauskis surengė šaškių simultaną

Penktadienį valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis Druskininkuose surengė šaškių simultaną, dėl kurio šią savaitę buvo apskųstas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

Į šaškių simultaną susirinko mažiau dalyvių, negu tikėjosi organizatoriai, todėl dalį iš anksto išdėliotų šaškių lentų ant stalų teko nurinkti. Žaidimo metu Jaunimo užimtumo salės ekrane buvo rodomos skaidrės apie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus į Druskininkų savivaldybės tarybą.

Įtardamas galimą rinkėjų papirkinėjimą į VRK kreipėsi Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus pirmininkas Laurynas Okockis ir Tėvynes sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų skyriaus pirmininkas Konstantinas Rečkovas.

„Skundas paduotas VRK dėl „valstiečių“ organizuojamo renginio – dėl to, kad pats renginys nėra tik programos rinkėjams pristatymas, tačiau kartu numatytas ir šaškių žaidimas. Mes tame matome dovaną rinkėjui, o ji, pagal dabartines savivaldos rinkimų taisykles, yra negalima“, – naujienų agentūrai ELTA kalbėjo L. Okockis.

„Nesu kandidatas jokiuose rinkimuose, šaškių simultanus žaidžiu nuolat ir, skirtingai nei konservatoriai, šaškėse nematau politikos. Konservatorių lyderiai, deja, tokios patirties neturi, jų patirtis baigiasi prabangiuose restoranuose pietaujant su neskaidraus verslo atstovais, o norai apsiriboja tik svajonėmis, kaip bet kokia kaina susigrąžinti valdžią. Ponai konservatoriai, nekompromituokite savęs dar labiau, nors šaškes palikite ramybėje. Nejaugi nebėra nieko mano gyvenime, kas jums netrukdytų?“, – trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ rašė R. Karbauskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi