Naujienų srautas

Lietuvoje2019.02.06 17:20

Premjeras atsakė į prezidentės kritiką: vizitas Izraelyje atnešė daug naudos

BNS 2019.02.06 17:20

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad prezidentės kritikuotas jo vizitas Izraelyje atnešė daug naudos, nes buvo pasirašyta sutartis dėl kibernetinio saugumo, aptarti aktualūs ekonominiai ir politiniai klausimai. 

Premjeras teigė, kad Izraelis yra esminis Lietuvos partneris Artimuosiuose Rytuose, ypač saugumo ir ekonomikos klausimais bei atsižvelgiant į „istorinę perspektyvą“.

„Ši šalis pagal įsigijimus gynybos srityje yra viena iš pagrindinių mūsų partnerių, todėl aš manau, kad tas vizitas davė tikrai didelę naudą, nes buvo ir ekonomikos forumas, buvo kibernetinio saugumo konferencija, pasirašyta labai svarbi bendradarbiavimo sutartis tarp mūsų kibernetinio saugumo centro ir jų analogiškos institucijos, susitikta buvo su bendruomene, su litvakais, (...) buvo puikus susitikimas tiek su mūsų šalies prezidentu, tiek su ministru pirmininku“, – žurnalistams Vyriausybėje sakė S. Skvernelis.

Taip premjeras atsakė į prezidentės Dalios Grybauskaitės kritiką, kad vizitas atnešė daugiau žalos nei naudos, nes tarptautinė bendruomenė ir užsienio žiniasklaida jį įvertino nevienareikšmiškai.

S. Skvernelis tvirtino, kad vizito metu buvo „atstovaujami ir ginami Lietuvos ir Lietuvos žmonių interesai“.

Palestiniečiai įteikė notą Lietuvai dėl premjero apsilankymo Rytų Jeruzalėje su Izraelio pareigūnais ir sprendimo neaplankyti Palestinos savivaldos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi