Lietuvoje

2019.02.06 14:20

Savo vaiko mušimu įtariama E. Kručinskienė teisme susitiko su ją filmavusiu vyriškiu: neturiu jam ką pasakyti

Eglė Kručinskienė atvyko į pirmąjį teismo posėdį dėl smurto prieš savo vaiką. Tiesa, pirmasis posėdis turėjo vyksti prieš mėnesį, tačiau dėl mįslingų aplinkybių bylos nagrinėjimas pradėtas tik trečiadienį. 

Tuo metu įtariamoji nepasirodė posėdyje neatvykimą motyvuodama negavusi kvietimo.

Teismo atstovai tvirtino, kad įtariamoji piktybiškai ignoravo teismo kvietimą kelis kartus pristatinėjusį pašto darbuotoją.

Kaip bebūtų, trečiadienį E. Kručinskienė pirmą kartą stojo prieš teismą. Moteris kaltinama viešosios tvarkos pažeidimu.

Po neatvykimo į posėdį Kauno apylinkės teismas nutarė Eglę Kručinskienę atvesdinti, tiesa, to daryti neprireikė, moteris į teismą atėjo pati. Eglės sutuoktinis Gintaras liko namuose su vaikais.

„Mums paskambino iš policijos ir pasakė, kad nori mus atvežti į teismą. Mes atsakėme, kad mums nėra poreikio, mes patys gavome kvietimą, laiką, mūsų advokatai gavo kvietimus, su policija nėra sunku susitarti

Jaudinuosi, žinoma, nors aš savo kaltės nejaučiu šitame reikale. Aš atlikau savo pareigą, aš saugojau ir gelbėjau vaiką iš pavojaus. Aš vaiko nesužalojau nei truputėlio, ekspertai tai patvirtino. Mano vaikas liko saugus, bet nukentėjo visą mūsų šeima. Tegul teismas sprendžia“, – prieš teismą kalbėjo E. Kručinskienė.

Pirmojo posėdžio metu Eglei teko akis į akį susidurti su ją filmavusiu ir policiją iškvietusiu vyru. Pagrindinis liudininkas byloje prieš posėdį su žiniasklaida bendrauti kategoriškai atsisakė.

„Neturiu jam ką pasakyti. Mūsų nuotaikos buvo skirtingos, jis vaikščiojo romantiškai, o aš gelbėjau vaiką. Mūsų nuotaikos buvo skirtingos, dėl to tas konfliktas ir gavosi. Aš sudrumsčiau to žmogaus romantiką“, – ironiškai apie ją filmavusį vyrą kalbėjo E. Kručinskienė.

Teismo procesas vyksta už uždarų durų.