Lietuvoje

2019.02.06 12:11

K. Mažeika: „valstiečiai“ galėtų padėti surasti kandidatą į ministrus

ELTA2019.02.06 12:11

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika mano, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė, atmetusi socialdarbietės Irmos Gudžiūnaitės kandidatūrą į aplinkos ministres, padarė teisingą sprendimą, nes teisinio išsilavinimo šitoje vietoje nepakanka.

„Aš manau, kad sprendimas yra teisingas, vertinant pagal kompetenciją ir pagal tai, kokios besitęsiančios ir laukiančios problemos yra ministerijoje. Tai iš tiesų teisinio išsilavinimo šitoje vietoje nepakanka“,- Eltai sakė Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovas K. Mažeika.

Jo nuomone, socialdarbiečiai galėtų paieškoti geresnio kandidato arba kreiptis į „valstiečius“, kad jie padėtų surasti tą kandidatūrą.

„Kaip suprantu, Aplinkos ministerijos vadovo pozicija lyg ir atiduota socialdarbiečiams. Iš tikrųjų manau, kad jie turėtų paieškoti geresnio kandidato arba kreiptis į „valstiečius“, kad jie padėtų surasti tą kandidatūrą“,- sakė K. Mažeika. 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė atmetė premjero Sauliaus Skvernelio siūlomą socialdarbietės I. Gudžiūnaitės kandidatūrą į aplinkos ministres ir kviečia premjerą šiam sudėtingam sektoriui ieškoti visapusiškos patirties turinčio kandidato.

ELTA primena, kad Aplinkos ministerija vadovo neturi nuo gruodžio pradžios, kai premjeras S. Skvernelis inicijavo Kęstučio Navicko pasitraukimą. Aplinkos ministro pareigas laikinai eina energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.