Lietuvoje

2019.02.01 14:08

A. Tapinas kreipėsi į Seimo pirmininką: lygių ir lygesnių neturėtų būti

LRT.lt2019.02.01 14:08

Po to kai Seimo Etikos ir procedūrų komisija šią savaitę nesvarstė „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino skundo dėl premjero Sauliaus Skvernelio žodžių, žurnalistas nusprendė kreiptis į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, klausdamas, ar visi komisijoje nedalyvavę nariai turėjo pateisinamas priežastis to nedaryti.

„Šiandien oficialiai kreipiausi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį prašydamas patikrinti ir pranešti man raštu ar Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai, neatvykę į Komisijos posėdį, savo pareigų laikytis Valstybės politiko elgesio kodekso įstatymo 7 straipsnio 1 dalies neatliko dėl pateisinamų priežasčių, t.y. ar jie Seimo kanceliarijai yra pateikę nedarbingumo dėl ligos pažymėjimus“, – socialinėje erdvėje žinia pasidalino Aa. Tapinas.

Anot jo, viešojoje jį pasiekė žinios iš viešosios erdvės, esą dalis Etikos ir procedūrų komisijos narių į posėdį neatvyko dėl ligos, todėl kreipdamasis į Seimo pirmininką žurnalistas siekia išsiaiškinti, ar šie pateikė medikų išvadas.

„Taisyklės visiems turi būti vienodos. Lygių ir lygesnių neturėtų būti“, – rašo A. Tapinas.

LRT.lt primena, kad A. Tapinas, nesulaukęs premjero S. Skvernelio atsiprašymo ir paneigimo dėl išsakytų teiginiu, sausio mėnesį kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūros komisiją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.