Lietuvoje

2019.01.31 15:33

Lietuvos paštas pradeda nešioti pensijas Vilniuje ir Kaune

LRT.lt2019.01.31 15:33

Lietuvos paštas perėmė įmonės „Bastaras“ įsipareigojimus pristatyti pensijas į namus Vilniuje bei Kaune ir nuo ketvirtadienio senjorams pradėjo nešioti pensijas, kurių jie nesulaukė laiku. Planuojama vėluojančias pensijas pristatyti dar šią savaitę, o jeigu nepavyktų gyventojo rasti namuose – kitos savaitės pradžioje, rašoma pranešime.

„Keletas sostinės senjorų pensijas atsiėmė jau ketvirtadienį, o likusias mūsų laiškininkai pristatys penktadienį ir šeštadienį. Kadangi adresatų yra keli tūkstančiai ir ne visi gyventojai laiškininkų apsilankymo metu bus namuose, visas nepristatytas išmokas senjorams planuojame išnešioti iki kitos savaitės pabaigos.

Turime pakankamai žmogiškųjų ir techninių resursų bei ilgametę patirtį aptarnaudami savo klientus, tad neabejojame, kad visiems pensijų negavusiems gyventojams jos bus pristatytos kiek įmanoma greičiau. Prašome visų Vilniaus ir Kauno senjorų, kurie negavo pensijų, pasistengti artimiausiomis dienomis būti namuose, kad laiškininkai galėtų jiems įteikti ilgai lauktas išmokas“, sako Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.  

„Su Lietuvos paštu sudaroma laikina trijų mėnesių sutartis pristatyti pensijas į namus Vilniuje bei Kaune. (...) Pensijų gavėjams Vilniuje ir Kaune taip pat labai svarbu žinoti, kad artimiausius tris mėnesius pensijas Lietuvos paštas pristatys vėl tuo pačiu grafiku, kokiu išmokos buvo pristatomos gruodį“, – pranešime spaudai teigia „Sodros“ komunikacijos vadovas Saulius Jarmalis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.