Lietuvoje

2019.01.31 13:12

S. Skvernelis apie pasakymą dėl vaikų prezidentūroje: niekam nebuvo skirta

ELTA 2019.01.31 13:12

Apie krykštaujančius vaikus prezidentūroje prabilęs premjeras Saulius Skvernelis sako, kad šie žodžiai asmeniškai niekam nebuvo skirti. Premjeras teigia, kad „valstiečių“ suvažiavime išsakytas pareiškimas, kad valstybės vadovo rūmuose turi girdėtis vaikų krykštavimas, yra jo požiūris apie šeimos svarbą. Jeigu oponentai šiuos žodžius priskyrė sau, tai, anot premjero, jų problema. 

„Gaila, kad kažkas sau pritaikė, ir ne vienas asmuo sau pritaikė. Aš pasakiau savo požiūrį apie šeimos svarbą ir tai buvo pasakyta suvažiavimo dalyviams. Jeigu kas sau (žodžius. – ELTA) prisitaikė, tai jų, matyt, problema. Nieko asmeniško, niekam nebuvo skirta“, – sakė premjeras.

Šeštadienį vykusiame „valstiečių“ suvažiavime, kuriame S. Skvernelis buvo išrinktas partijos kandidatu prezidento rinkimuose, premjero pasakymas, kad valstybės vadovo rūmuose turi girdėtis vaikų krykštavimas, sukėlė pasipiktinimo audrą.

„Lietuvai reikia drąsaus, ryžtingo, atsakingo, turinčio patirtį valstybės valdyme, žmonių ir valstybės interesus ginančio prezidento. Šalies vadovo, kuris mato ir girdi visus Lietuvos žmones. Pirmiausia tuos, kuriems labiausiai reikia valstybės rūpesčio ir paramos, kurie yra labiausiai pažeidžiami. Prezidento, kuris supranta, kas yra šeima, su kokiais iššūkiais susiduria vaikus auginantys ir jais besirūpinantys žmonės.

Atėjo laikas šaltuose valstybės vadovo rūmuose girdėti krykštaujančių vaikų juoką, jausti šeimos šilumą. Tik mylintis ir mylimas žmogus gali būti atsakingas ir rūpintis kitais. Tik toks žmogus gali suprasti tokių pačių šeimų lūkesčius ir problemas, suteikti žmonėms viltį“, – feisbuke savo sakytą kalbą citavo premjeras S. Skvernelis.

Konservatorių keliama kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė piktinosi šiuo premjero pasakymu, teigdama, kad neabejotinai šie S. Skvernelio žodžiai yra skirti jai įžeisti.

Pasipiktinimą S. Skvernelio užuominomis viešai pareiškė ir prezidentinių reitingų lyderis ekonomistas Gitanas Nausėda.