Lietuvoje

2019.01.30 08:52

R. Karbauskis: botago reikia patiems „tvarkiečiams“

ELTA 2019.01.30 08:52

 „Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad jo vadovaujamoje partijoje botago niekados neprireikė. Pasak jo, botago tvarkai palaikyti galbūt reikėtų patiems „tvarkiečiams“, kurie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) suvažiavimo metu R. Karbauskiui ir padovanojo simbolinį botagą. Politikas neslėpė, kad „tvarkiečių“ dovana jį nustebino, tačiau, akcentavo R. Karbauskis, nepriimti dovanos jis tiesiog negalėjo. 

„Botago man iš tikrųjų niekada nereikėjo“, - „Žinių radijui“ trečiadienį sakė R. Karbauskis. Jis pabrėžė, kad Tvarkos ir teisingumo partijos dovana jam buvo kiek netikėta, tačiau, sakė politikas, būtų buvę nepatogu jos nepriimti. 

Kartu R. Karbauskis tvirtino, kad „tvarkiečių“ dovaną jis perdavė partijos Etikos ir procedūrų komisijai. 

„Mes jį perdavėme mūsų partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkui kaip simbolinę dovaną tam, kad jis palaikytų drausmę. Bet drausmės poreikio man, kaip pirmininkui, palaikyti tikrai nekyla“, – kalbėjo jis. 

R. Karbauskio teigimu, tvarkai palaikyti botago tikriausiai reikėtų patiems „tvarkiečiams“. 

„O kolegos, kurie man padovanojo, tai yra Tvarkos ir teisingumo partijos nariai, galbūt jų partijai reikia botago palaikyti tvarką. Pas mus tokio poreikio nekyla“, – apibendrino R. Karbauskis. 

Šeštadienį vykusiame LVŽS suvažiavime „tvarkietis“ Vytautas Kamblevičius „valstiečiams“ padovanojo botagą, sakydamas, kad juo R. Karbauskis turėtų drausminti „vandenį drumsčiančius“ frakcijos narius Seime.