Naujienų srautas

Lietuvoje2019.01.28 10:06

Ž. Pavilionis po paviešinto susirašinėjimo prabilo ir apie premjero rolę: buvau suvedžiotas

Praėjusių metų vasarį daugelį nustebino žinia, kad konservatorius Žygimantas Pavilionis, pats planavęs dalyvauti prezidento rinkimuose, kreipėsi į SEB banko akcininkus dėl Gitano Nausėdos planų dalyvauti prezidento rinkimuose, klausdamas ar aukštos pareigos banke ir akivaizdūs planai kandidatuoti rinkimuose – suderinami dalykai?

Ž. Pavilionis tą kartą savo veiksmus derino ir su viešųjų ryšių bendrovės „Vipcommunications“ akcininku Dariumi Gudeliu, kuris pastaruoju metu minimas ir Sauliaus Skvernelio rinkimų kampanijos konstekste.

Pirmadienį naujienų portalui delfi.lt paviešinus Ž. Pavilionio susirašinėjimą su viešųjų ryšių specialistais, pats Ž. Pavilionis, paklaustas ar jį nustebino faktas, kad asmeninis susirašinėjimas buvo paviešintas, sakė: „Niekas manęs jau nebenustebina... Kai dirbi diplomatinį darbą ir esi politikoje, vyksta visko. Įtariu, kad vienas man artimas asmuo, kuris su manimi dirbo, o dabar jau nebedirba, galėjo dalį susirašinėjimo perrimti, o gal net ir pats prikurti... Pats pažiūrėjau išpublikuotą susirašinėjimą, o kai kurių laiškų net neprisimenu“, – kalbėjo politikas ir užsiminė, kad matyt, tokioje situacijoje reiktų kreiptis į teismą, bet jis pats to nedarysiantis.

„Tai mano klaida, buvau suvedžiotas. Trečio asmens, kuris tuo pasinaudojo“, – kalbėjo Ž. Pavilionis ir pridūrė, kad jį „suvedžiojo“ viešųjų ryšių specialistai, o vienas iš kandidatų.

„Ta ataka buvo suinteresuotas premjeras, o ironiškiausia, kad jis pats šiuo metu tai daro, nes sėdėdamas premjero kėdėje jis kandidatuoja į prezidentus. Mano laiške buvo akcentuojama, kad negalima sėdėti tam tikroje institucijoje ir užsiimti politine veikla. Aš pats priėmiau kažkada sprendimą trauktis iš diplomatinės tarnybos“, – aiškino pašnekovas ir pridūrė, kad veikiausiai iš svetimų klaidų nebuvo pasimokyta.

Ž. Pavilionis įsitikinęs, kad „ataka prie G. Nausėdą buvo naudinga premjerui“, o juo pačiu buvo pasinaudota.

Kalbėdamas apie savo pasitraukimą iš rinkimų kovos Ž. Pavilionis patikslino, kad jo priežastis buvo tai, jog jis supratęs, kad I. Šimonytė turi žymiai didesnius šansus patekti į antrąjį prezidento rinkimų turą. „Nusprendžiau ne kovoti su ja, o visapusiškai jai padėti, nes tikiu tuo žmogumi“, – sakė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi