Naujienų srautas

Lietuvoje2019.01.26 15:03

Elektrėnuose bus išmontuoti sovietiniai atrakcionai, jų vietoje – laisvalaikio zona

BNS 2019.01.26 15:03

Elektrėnuose įsikūrusiame apleistame sovietinių atrakcionų parke „Vaikų pasaulis“ esantys seni ir nesaugūs atrakcionai bus pakeisti naujomis pramogomis.

Per artimiausius dvejus metus avarinės būklės apleisti sovietiniai atrakcionai bus išmontuoti, parke ruošiamasi įrengti riedlenčių aikštelę, lauko estradą, pontoninę prieplauką ir patalpas, skirtas visuomeniniams susibūrimams, konferencijoms ir kitiems renginiams, taip pat ketinama sutvarkyti želdynus, privažiavimą ir įrengti automobilių aikšteles.

„Atrakcionų išsaugojimas yra problematiškas, nes jie visi yra neveikiantys, avarinės būklės. Praktiškai, jų išsaugojimas – misija neįmanoma. Atrakcionai bus išardyti, bet galbūt kokį elementą ir paliksime. Dėl apžvalgos rato pas mus vyksta diskusijos, yra įvairių minčių, dar vykdomos analizės, ar jį įmanoma palikti“, – BNS sakė vicemeras Arvydas Vyšniauskas.

Anot jo, darbai bus pradėti šiltuoju laikotarpiu, dabar jau pradėtos viešųjų pirkimų procedūros. Darbus ketinama užbaigti per dvejus metus.

Vietos politikai tikisi, kad modernizuotas parkas padės pritraukti investicijų.

„Tikimės, kad tai taps poilsiui ir laisvalaikiui tinkama zona, geram laiko praleidimui. Tikimės ir investicijų pritraukt, gal atsiras komercinių elementų, gal kas nors norės investuoti, o gal net ir atsiras kas nors, kas norės ir atrakcioną pastatyt“, – teigė A. Vyšniauskas.

Atnaujinimui skirta daugiau kaip 2 milijonai eurų iš Europos Sąjungos fondų.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi