Lietuvoje

2019.01.26 09:29

Vilniaus gimtadienio proga šio miesto gyventojai kviečiami apsilankyti Kaune

BNS2019.01.26 09:29

Šeštadienį Kaune vyks Vilniaus gimtadieniui skirti renginiai: šia proga vilniečiai kviečiami nemokamai apsilankyti Kaune ir pavakarieniauti su svetingais kauniečiais.

Kauno gyventojai gali pasirinkti, ar į svečius kviesti draugus, ar nepažįstamus žmones. Savivaldybė skelbia, jog suplanuotos 188 vakarienės.

Tarp kviečiančių į svečius nepažįstamus vilniečius – keliautojas Mantas Bertulis, laikinasis miesto turizmo ir verslo agentūros „Kaunas In“ vadovas Tadas Stankevičius. Daugiau kaip 20 svečių lankysis Kauno tvirtovės VII forte, kuriame veikia neformaliojo vaikų švietimo centras. Dar vienas gausus vilniečių susibūrimas vyks Kauno tvirtovės Parako sandėlyje – čia vakarieniauti taip pat ruošiasi per dvidešimt žmonių.

Vilniečiai taip pat galės sudalyvauti nemokamose ekskursijose po Kauną: susipažinti su Kauno tarpukario modernizmo architektūra, pažinti Kauną kaip architektūros, diplomatijos ir Hanzos miestą, aplankyti istorinius Kauno fortus, sudalyvauti ekskursijoje „Kaunas dizaino miestas: Radijo kalnas“, pasakojančioje apie Kaune po Pirmojo pasaulinio karo prasidėjusį modernizmo ir art deco stilių klestėjimo laikmetį.

Vilniečiai kviečiami į „Kaunas 2022“ biurą, nemokamai apsilankyti Kauno miesto muziejaus padaliniuose.

Į vakarienes užsiregistravę vilniečiai atvykti į Kauną ir grįžti atgal „Kautros“ autobusais galės nemokamai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt