Naujienų srautas

Lietuvoje2019.01.23 15:33

Socdemai tvirtins preliminarų kandidatų į partijos pirmininkus sąrašą

Lietuvos socialdemokratų partija tvirtins preliminarų kandidatų į partijos pirmininkus sąrašą. Pasak partijos atsakingojo sekretoriaus Lino Jonausko, dauguma skyrių siūlo dabartinį partijos pirmininką Gintautą Palucką.

Taip pat skyriuose iškelti Mindaugas Sinkevičius, Vilija Blinkevičiūtė, Algirdas Sysas. Rinkimai vyks balandžio 24–27 dienomis. 

„Šiandien dar yra ta diena, kada partijos skyriai gali iškelti kandidatus. Šiuo metu mes jau turime labai aiškius žmones, kuriuos skyriai kelia. 22 skyriai yra iškėlę Gintautą Palucką, du skyriai yra iškėlę Mindaugą Sinkevičių, tarp kandidatų taip pat yra Vilija Blinkevičiūtė ir Algirdas Sysas.

Galbūt ne visi skyriai dalyvaus kėlimo procese, tai nėra privalomas veiksmas, bet dar daug tarybų žada susirinkti iki trečiadienio vakaro ir apsispręsti dėl vieno ar kito kandidato. Šį trečiadienį, po 17 valandos, susirinkusi mūsų partijos pirmininko rinkimų komisija duos startą rinkimų agitacijai, kuri tęsis iki balandžio 22 dienos“, – LRT TELEVIZIJAI sakė LSDP atsakingasis sekretorius L. Jonauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi