Lietuvoje

2019.01.23 18:17

LRT eteryje – A. Valinsko vedamas realybės šou „Aš – laidos vedėjas!“

2019.01.23 18:17

Karščiausia artėjančio pavasario TV naujiena – jau kovą LRT pradeda rodyti realybės šou „Aš – laidos vedėjas!“, kurį ves Arūnas Valinskas, o jo komisijai vadovaus Algis Ramanauskas-Greitai. Projekte dėl televizijos laidų vedėjo kėdės susigrums 16 drąsių ir išskirtinių asmenybių.

Tokių neabejotinai atsiras ir tarp laidos dalyvio anketą užpildžiusių pretendentų. Dalyvio anketą galima rasti: https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/37/241376/i-lrt-eteri-sugrizta-intriguojantis-realybes-sou-as-laidos-vedejas.

Realios užduotys, galimybė pademonstruoti savo talentą, iškalbą, gebėjimą greitai orientuotis, išsisukti iš netikėčiausių situacijų, rengti televizijos siužetus, kalbinti įdomiausius žmones – visa tai laukia projekto dalyvių ir, žinoma, žiūrovų.

Projekto dalyvius į pergalę ves jų mokytojai – televizijos profesionalai, kurie per atrankas susirinks savo komandą. Mokytojai padės savo komandos nariams ne tik puikiai pasirengti užduotims, bet ir atlaikyti profesionalios komisijos kritiką. Komisijai vadovaus Algis Ramanauskas-Greitai, šį kartą žadantis būti atlaidus ir geranoriškas.

Projekto nugalėtojas laimės tarptautinius Europos transliuotojų sąjungos mokymus televizijos profesionalams.