Lietuvoje

2019.01.23 14:19

A. Maldeikienė prašo S. Malinausko paneigti žiniasklaidoje paskleistą informaciją

DELFI.lt2019.01.23 14:19

Seimo narė Aušra Maldeikienė prašo Skirmanto Malinausko paneigti paskleistus teiginius apie tai, kad ši apie savo kandidatavimą į prezidentus paskelbė Seime naudodamasi Seimo patalpomis ar personalu. Tai rašoma Seimo narės išplatintame pranešime.

„2019 m. sausio 22 d. kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas „Delfi“ TV laidoje „DELFI Dėmesio centre“ melagingai teigė, kad Seimo narė Aušra Maldeikienė paskelbė apie savo kandidatavimą į prezidentus Seime naudodamasi Seimo patalpomis ar personalu.

Tai yra viešai žinoma netiesa. Seimo narė A. Maldeikienė apie savo kandidatavimą viešai paskelbė ir prezidento rinkiminę programą „95 tezės“ pristatė 2018 m. birželio 25 d. Vilniuje, „Galerijoje 555“. A. Maldeikienė savo rinkiminei kampanijai niekada nenaudojo jokių Seimo išteklių: nei patalpų, nei operatorių ar spaudos tarnybos.

Reikalaujame kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjo Skirmanto Malinausko paneigti jo viešai išsakytą šmeižikišką teiginį“, – savo pranešime teigia Seimo narė ir kandidatė į prezidentus A. Maldeikienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.