Lietuvoje

2019.01.18 12:13

Ministras grasina nutraukti sutartis su pensijų neišnešiojančiomis įmonėmis

LRT.lt2019.01.18 12:13

Kilus visuomenės nepasitenkinimui dėl vėluojančių pensijų socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis teigia, kad sutartys su pensijas pristatančiomis bendrovėmis turės būti nutrauktos, jeigu senjorams pensijos nebus pristatytos iki sausio 26 d., skelbiama ministerijos pranešime žiniasklaidai.

Ministras dėl situacijos pakvietė pasiaiškinti „Sodros“ ir daugiausia rūpesčių keliančiuose regionuose pristatančios įmonės „Bastaras“ vadovus.

„Akivaizdu, kad pensijas pristatančiai bendrovei nepavyksta laikytis pensijų pristatymo grafiko ir tai lėmė, kad daliai senjorų pensijos pristatomos vėliau, nei buvo įprasta, o tai yra netoleruotina. Pažadu, jeigu šį mėnesį pensijos nebus pristatytos iki numatyto termino, sutartys su paslaugos teikėju bus nutrauktos“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis.

„Sodra“ įpareigota užtikrinti, kad šį mėnesį Vilniuje ir Kaune visos pensijos į namus senjorams bus pristatytos, kaip numatyta, iki sausio 26 dienos ir stengiantis pristatyti pensiją kaip galima artimesnę dieną, kurią senjoras pensiją gaudavo anksčiau.

Senjorai raginami įsileisti pensiją pristatančius darbuotojus ir atsiimti pensiją, o kilus abejonių ar pensijos nesulaukus per tris darbo dienas nuo įprasto grafiko, apie tai informuoti „Sodrą“ telefonu 1883.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.