Lietuvoje

2019.01.17 16:14

Skandalingai pagarsėjęs V. Titovas dalyvaus Klaipėdos mero rinkimuose

Laura Adomavičienė, lzinios.lt2019.01.17 16:14

Partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimą niekinęs ir dėl to Klaipėdos tarybos nario mandato netekęs Viačeslavas Titovas skelbia kandidatuosiąs į Klaipėdos miesto merus.

Asmeninėje „Facebook“ paskyroje V. Titovas skelbia artėjantiems rinkimams įkūręs komitetą „Titov ir teisingumas“ ir jau surinkęs pakankamai parašų, leidžiančių jam ir komitetui dalyvauti artėjančiuose mero ir savivaldos tarybų rinkimuose.

„Mieli draugai! Labai geros naujienos – surinkti 1426 parašai! Tai labai rimtas klaipėdiečių pasitikėjimas! Noriu padėkoti visiems komiteto „Titov ir teisingumas“ nariams, visiems, kurie dalyvavo renkant parašus, visiems, kurie padėjo, visiems, kurie išreiškė pasitikėjimą pasirašydami ir taip leisdami dalyvauti 2019 m. kovo 3 d. Klaipėdos mero ir savivaldybių tarybų rinkimuose. Labai ačiū, mes surinkome 64 proc. arba 556 parašais daugiau, manau, kad dabar bus labai sunku neleisti mums eiti į rinkimus. Tai labai rimta parama ir ji įkvepia pasitikėjimą artėjančia rinkimų pergale“, – asmeninėje „Facebook“ paskyroje rašo V. Titovas.

LŽ primena, kad praėjusių metų liepą prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Klaipėdos miesto tarybos nario V. Titovo pasisakymų, jis pareiškė turintis dokumentų, kad partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago iniciatyva buvo nužudyti 8 tūkst. Lietuvos piliečių ir vaikų. Už tai V. Titovas neteko Klaipėdos miesto tarybos nario mandato, kai Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nusprendė, kad tokiais pareiškimais politikas sulaužė tarybos nario priesaiką.

Gruodį V. Titovui dėl jo pasisakymų apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą pareikšti įtarimai dėl mirusiojo atminimo paniekinimo, kurstymo prieš žmonių grupę ir viešo pritarimo sovietiniams nusikaltimams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt