Lietuvoje

2019.01.15 16:02

Stojantieji į universitetines studijas Šiauliuose jau šiemet turės rinktis Vilniaus universitetą

LRT.lt2019.01.15 16:02

Šiais metais Vilniaus universitetas (VU) kartu su Šiaulių universitetu vykdys bendrą stojančiųjų priėmimą. Tai reiškia, kad į universitetines studijas Šiauliuose stojantys abiturientai pageidaujamas studijų programas rinksis jau iš VU siūlomo studijų programų sąrašo, praneša VU atstovai.

Vyriausybei įgyvendinant universitetų tinklo pertvarką, numatoma, kad nuo liepos 1 d. Šiaulių universitetas taps VU Šiaulių akademija ir vienu iš trijų pagrindinių mokytojų rengimo centrų Lietuvoje. Galutinio pritarimo Vyriausybei teikiamiems reorganizavimo sąlygų aprašui ir planui Seime tikimasi sulaukti pavasarį.

VU Šiaulių akademijoje 2019 m. stojantiesiems bus siūlomos 15 bakalauro, 16 magistrantūros ir 1 profesinių pedagoginių studijų programa.

Netrukus prasidėsiančiose studijų mugėse moksleiviams Šiaulių universiteto taip pat reikės ieškoti jau VU stende. Tiek sausio 17 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, tiek vasario 7–9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyksiančiuose renginiuose Šiaulių universitetas bus pristatomas kaip VU akademinis padalinys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.