Naujienų srautas

Lietuvoje2013.08.27 09:48

Bus vidutiniškai šilta ir gana sausa

Sinoptikė Teresė Kaunienė prognozuoja vidutiniškai šiltą ir gana sausą antradienį. Panašūs orai turėtų išlikti visą savaitę.

Sinoptikė Teresė Kaunienė prognozuoja vidutiniškai šiltą ir gana sausą antradienį. Panašūs orai turėtų išlikti visą savaitę.  

Antradienio orus lems anticiklonas. Bus nepastoviai debesuota, lietaus tikimybė nedidelė, nebent antroje dienos pusėje galime kur ne kur sulaukti trumpo nestipraus lietaus. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas. Didesnėje teritorijos dalyje temperatūra bus artima 20 laipsnių. Tik vietomis, daugiausiai pietiniuose ir pietvakariniuose rajonuose termometro stulpelis gali pasiekti 22–23 laipsnius šilumos.

Trečiadienį debesų jau bus truputį daugiau. Naktį vėjas silpnas, žymesnio lietaus nenumatoma. Nakties temperatūra priklausys nuo debesuotumo: kur pragiedruliu bus daugiau, ten tebus apie 7–9 laipsnius šilumos, o labiau debesuotose teritorijose bus šilčiau – 10–12 laipsnių, pajūryje – iki 13–15 laipsnių. Trečiadienio dieną bus debesuota su pragiedruliais ir vietomis, ypač popiečio valandomis, rytinėje dalies pusėje truputi palynos. Lietūs bus trumpalaikiai ir labai negausūs. Pūs nestiprus vėjas  iš pietryčių. Šilumos dėl didesnio debesuotumo bus daugiau – apie 17–22 laipsnių.

Ketvirtadienis ir penktadienis bus sausesni, saulėti. Dienomis temperatūra bus panaši į vyravusią pirmą savaitės pusę. Naktimis gali būti laipsniu kitu mažiau. Vėjas – labai silpnas, nepastovios krypties.

Savaitgalį debesų daugėja – šeštadienį jau jausime, kad atėjo paskutinė vasaros diena. Vis dėlto šilumos dar turėtų užtekti – tiesiog pūs stipresnis vėjas ir bus labiau debesuota.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi