Naujienų srautas

Lietuvoje2019.01.09 15:40

LRT pristato viktoriną „Prototo“, kurią transliuos išmaniuosiuose

2019.01.09 15:40

LRT plečia savo protų kovų transliuotojo ribas ir pristato naują laidą „LRT Prototo“, kuri ketvirtadienio vakarais bus transliuojama tiesiogiai tik specialiai tam skirtoje mobilioje programėlėje. LRT „Prototo“ – tai viktorina, kurioje nuskambės 12 klausimų su trimis galimais atsakymais. Į juos LRT „Prototo“ žiūrovai galės atsakyti iškart programėlėje, o atsakę į visus pretenduos į „premium“ klasės išmanųjį telefoną. Šį prizą bus galima laimėti kiekvieno laidoje.  

Pirmoji LRT „Prototo“ laida – jau šiandien, gruodžio 27 d. Šiuo metu planuojamos 5 tokios laidos – kiekvieną ketvirtadienį 20.40 val. Tuo metų įsijungę programėlę žiūrovai pamatys klausimus iš populiariausių protmūšių sričių – istorijos, geografijos, literatūros, gamtos.

Stebėti ir dalyvauti „LRT Prototo“ žaidime galima tik parsisiuntus nemokamą mobiliąją programėlę iš Google Play ir AppStore platformų. Plačiau: https://www.lrt.lt/projektai/prototo

„Žmonės Lietuvoje mėgsta protmūšius, tą rodo ir įvairių viktorinų populiarumas LRT eteryje. Pirmieji Lietuvoje nusprendėme išbandyti naują viktorinos formą, ir, jei mūsų žiūrovams 5 pirmosios laidos patiks, pažadame „LRT Prototo“ tęsti“, – sakė LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

LRT „Prototo“  ves TV projektų dalyvis ir renginių vedėjas Remigijus Žiogas.

„Tiesioginės išmaniųjų telefonų laidos principas paprastas – spėji, spaudi, laimi! Tai bus puiki laisvalaikio pramoga jaunai, išmaniai auditorijai. Smagu žaisti ir vienam, ir pasirungti draugų ar artimųjų kompanijoje”, – sakė G. Oganauskas.

Nugalėtojas, kuriam atiteks žaidimo prizas – telefonas iPhone Xs, paaiškės kiekvienos laidos pabaigoje, kiekvieną katvirtadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23