Lietuvoje

2019.01.08 11:53

I. Šimonytė pristatė savo rinkimų kampanijos štabo komandą

LRT.lt2019.01.08 11:53

Tapusi prezidente Ingrida Šimonytė savo pagrindiniu uždaviniu matytų išlaikyti demokratinės valstybės vertybinius pamatus – taip ji teigė susitikime su žurnalistais, kuriems pristatė savo rinkimų kampanijos štabo komandą. Štabo vadovu tapo ilgametis derybų konsultantas, buvęs „Versli Lietuva“ vadovas Paulius Lukauskas, teigiama pranešime žiniasklaidai.  

I. Šimonytės įsitikinimu, šiandienos Lietuvos demokratija pakrypo į daugumos diktatūrą, o draudimais ir perdėtu reguliavimu pagrįsta politika daro tautą lengvai pažeidžiamą. Pasak kandidatės, komandos išsikelta misija – atstatyti žmonių pasitikėjimą demokratija ir valstybe, vienyti visuomenę dėl bendro tikslo.

„Demokratijos kelias nėra lengvas, nuopuolių būta daugiau nei norėtųsi. Paskendę nusivylimuose, paskatinami išorinių jėgų, mes pamirštame paprastus žmogiškus dalykus – pagarbą, pasitikėjimą, įsiklausymą. Mes pamirštame, kad esame laisvi, drąsūs ir darbštūs. Todėl dar ir dar kartą su komanda visos kampanijos metu tai sau ir kitiems priminsime, ir skatinsime tiesiog vieni kitais labiau pasitikėti,“ – dėstė I.  Šimonytė.

Būtent susitarimas dėl bendrų vertybių, anot štabo vadovo P. Lukausko, buvo esminis komandos formavimo kriterijus. „Kiekvienas iš jų yra stiprus savo srities specialistas, su kuriais arba aš, arba Ingrida esame dirbę jau anksčiau, dėl to jau yra pasitikėjimas ir žinojimas, ko galime vieni iš kitų tikėtis“, – sakė P. Lukauskas. Visi komandos nariai, anot jo, dirba savanoriškais pagrindais.

Politinės programos klausimais kampanijos metu konsultuos valdymo ir tarptautinio vystymosi ekspertė Giedrė Balčytytė, kuri buvo I. Šimonytės patarėja Finansų ministerijoje, taip pat dirbo Pasaulio banke, Jungtinių Tautų vystymo programoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt