Naujienų srautas

Lietuvoje2019.01.04 16:39

V. Laučius pradeda dirbti Rytų Europos studijų centre

DELFI.lt 2019.01.04 16:39

Prie Rytų Europos studijų centro (RESC) analitikų ir bendradarbių rato prisijungia žurnalistas Vladimiras Laučius, praneša RESC.

Jis, kaip asocijuotas RESC ekspertas, prisidės prie projektų, susijusių su žiniasklaidos raštingumo ugdymu, dezinformacija ir jos užkardymo priemonėmis įgyvendinimo.

„Kadangi mes išlaikome save iš projektų, o jų spektras kasmet tik plečiasi, ne viską gali aprėpti dabartinė komanda. Todėl jau kurį laiką prie veiklų savo žiniomis prisideda žinomi konkrečių sričių specialistai. Tiek praktinė, tiek analitinė-akademinė V. Laučiaus patirtis tikrai prisidės gerinant su informacine erdve susijusių projektų realizavimą“, – pažymėjo RESC vadovas Linas Kojala.

Anksčiau V. Laučius dirbo LRT.lt portalo vyriausiuoju redaktoriumi, yra vadovavęs žinių agentūros ELTA politikos skyriui, buvęs naujienų portalo Alfa.lt vyr. redaktoriumi, savaitraščio „Veidas“ vyr. redaktoriaus pavaduotoju, žurnalo „IQ“ vyriausiuoju redaktoriumi, naujienų portalo DELFI politikos apžvalgininku, dėstė politinę komunikaciją magistrantams VU Komunikacijos fakultete.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi