Lietuvoje

2019.01.04 16:42

Prie Kauno klinikų mirusio vyro istorija: artimieji įvardijo mirties priežastį

LRT.lt2019.01.04 16:42

Po Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus medikų apžiūros Naujųjų išvakarėse dingusio ir vėliau mirusio rasto Vladimiro Šeiko artimieji prašo visuomenės pagalbos.

Šeima prašo visų, turinčių informacijos apie įvykį ar mačiusių V. Šeiko naktį iš gruodžio 30 į 31 (iš sekmadienio į pirmadienį) Kauno klinikose ar jų teritorijoje Eivenių g., susisiekti telefonu +370 611 35 723.

Vyro požymiai: 172 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, žilų plaukų. Dingimo dieną jis vilkėjo tamsiai žalios (chaki) spalvos striukę, pilkas sportines kelnes bei avėjo juodos spalvos batus.

„Mūsų šeima vis dar šoke. Šiandien yra atliekama autopsija tėčio mirties priežasčiai nustatyti. Viliamės, kad ekspertų išvados leis aiškiau suprasti įvykusią skaudžią nelaimę ir jos priežastis“, – sako Julija Šeiko, velionio dukra.

Penktadienį popiet pranešta informacija, kurioje nurodyta vyro mirties priežastis. „Penktadienio popietę gavome mirties liudijimą, kuriame nurodyta, kad tėčiui sustojo širdis“, – teigia J. Šeiko.

V. Šeiko

Kauno klinikų speciali komisija ir teisėsauga aiškinasi, ar medikai padarė viską, kai į skubiosios pagalbos ir traumų skyrių buvo atvežtas kaunietis. Kauno skubios pagalbos skyriaus vedėjas teigia, kad buvo atlikti visi reikalingi tyrimai ir nebuvo jokios būtinybės pacientą ilgiau laikyti skyriuje. Esą jis pats paryčiais pareiškė norą vykti namo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.