Lietuvoje

2019.01.04 09:51

S. Skvernelio patarėjas: šiame A. Tapino šou premjeras nedalyvaus

Žurnalistas Andrius Tapinas ketvirtadienį išplatino viešą kreipimasį į premjerą Saulių Skvernelį. Juo jis prašė premjero viešo atsiprašymo dėl paviešintos, jį kaip žmogų ir žurnalistą šmeižiančios informacijos.

Žurnalistas premjerui suteikė 14 dienų laikotarpį, per kurį jis nori sulaukti viešo atsiprašymo ir savo žodžių paneigimo Seimo ir vyriausybės internetinių svetainių pirmuosiuose puslapiuose.

Visgi A. Tapinui gali tekti kreiptis į Generalinę prokuratūrą, nes penktadienio rytą premjero S. Skvernelio patarėjas viešųjų ryšių klausimais Tomas Beržinskas perdavė premjero komentarą: „šiame A. Tapino šou premjeras nedalyvaus.“

Naujienų portalas lrytas.lt primena, kad premjeras S. Skvernelis gruodžio pradžioje Seimo liberalų frakcijai, o po to ir visai Seimo posėdžių salei tvirtino, jog mokytojų streiką organizuoja žurnalistas A.Tapinas, kuris jau elgiasi ne kaip žurnalistas, o politikas. Premjeras tą kartą kalbėjo ir apie tai, kad streiko organizatoriai nori nuversti teisėtai išrinkti šalies valdžią.