Lietuvoje

2019.01.04 08:50

Paaiškėjo, kas statys Kauno apskr. VPK pastatą

LRT.lt 2019.01.04 08:50

Policijos departamento komisijai įvertinus galutinius dalyvių pateiktus pasiūlymus nuspręsta, kad Kauno apskr. VPK projektą įgyvendins UAB „Merko statyba“. 2019 m. sausio 2 d. laimėtojui išsiųstas kvietimas sudaryti (pasirašyti) sutartį rašoma policijos pranešime žiniasklaidai.

Pastatą Radvilėnų pl. 1, Kaune bendrovė turės suprojektuoti, pastatyti ir įrengti per 36 mėn. po sutarties įsigaliojimo visa apimtimi. Privačiam subjektui už infrastruktūros sukūrimą, jo priežiūrą ir paslaugų teikimą per visą sutarties laikotarpį bus sumokėta 17,2 mln. EUR (su PVM) grynąja dabartine verte. Tai yra mažesnė suma, nei patvirtinta vyriausybės 2017 m. sausio 18 d. nutarimu (buvo patvirtinta – 20,4 mln EUR su PVM).  

Planuojama, kad į naujas patalpas Kauno apskr. VPK darbuotojai galėtų persikelti 2021 m. pabaigoje – 2022 m. pradžioje. Į naują pastatą planuojama perkelti 3 policijos komisariatus, dalį administravimo padalinių, kriminalistinių tyrimų padalinį ir kt., atsisakyti dabar nuomojamų arba dalies valdomų energiškai neefektyvių ir remontuotinų pastatų.

Detalesnė informacija apie suderėtas pirkimo sąlygas (kaina, įgyvendinimo terminai ir kt.) bus paskelbta pasirašant su nugalėtojais sutartis sausio 17 d.

Visą informaciją apie įgyvendinamus projektus galima sekti Policijos departamento svetainėje, o taip pat VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros Viešosios ir privačiosios partnerystės skyriaus internetinėje svetainėje.