Lietuvoje

2019.01.03 14:32

Žiemiškai sudėtingi orai – darbymetis kelininkams, ugniagesiams ir energetikams

Dėl stipraus vėjo, o kai kur kilusios pūgos, trečiadienį ir ketvirtadienį nemažai darbo turėjo kelininkai, ugniagesiai ir energetikai. Dėl blogų eismo sąlygų daug kur keliai buvo sunkiai išvažiuojami, automobiliai slydo nuo kelio ir klimpo sniege

Bene sudėtingiausios sąlygos Vidurio ir Rytų Lietuvoje. Praėjusią parą ugniagesiai kelias dešimtis kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių. Kaune jie apgadino tris automobilius. Dėl blogų oro sąlygų, ant elektros tinklų užvirtusių šakų praėjusią parą elektros tiekimas vienu metu buvo sutrikęs apie pusseptinto tūkstančio vartotojų, o nuo ketvirtadienio vidurnakčio – maždaug 3000 vartotojų. Tačiau, pasak Elektros ir dujų skirstymo bendrovės ESO, visus gedimus budinčios brigados operatyviai šalina, ir šiuo metu elektros neturi per tūkstantį klientų.

„Pranašaujama turbūt ramesnė naktis, be kritulių, o kitos dienos vakare nuo Vakarų ateina ciklonas su sniegu. Sniego iškris ir Klaipėdoje, ne tik rytinėje Lietuvos dalyje“, – LRT TELEVIZIJAI sakė „Kelių priežiūros“ Kelių priežiūros ir statybų dep. vadovas Petras Džervus.

Išsamiau – Loretos Mačiulienės reportaže.