Lietuvoje

2019.01.02 17:14

Vilniuje rastas praeitą savaitę dingusio 15-mečio kūnas

lrytas.lt 2019.01.02 17:14

Vilniuje rastas kelias paras ieškotas 15-mečio kūnas. Kūnas rastas miškelyje netoli namų. Nužudymo policija kol kas neįtaria.

Apie rastą kūną baigiantis darbo dienai trečiadienį pranešė Vilniaus apskrities VPK. „Šiandien, apie 13 val. 23 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, miškelyje netoli Valkininkų gatvės, rastas nepilnamečio A. S. kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas jo mirties priežasčiai nustatyti“, – pranešė Vilniaus policija.

Kaip jau buvo skelbta, gruodžio 28 d. Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui buvo pranešta, kad išvakarėse (gruodžio 27 dieną, apie vidurdienį) 15-metis A. S. išėjo kasti sniego prie savo namų Vilniuje, Ūmėdžių gatvėje ir nuo to laiko apie jį nebuvo nieko žinoma.

Dėl šio įvykio Vilniaus apskrities VPK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, ieškant dingusio be žinios buvo kreiptasi pagalbos į visuomenę – prašyta atsiliepti galinčių suteikti tyrimui vertingos informacijos.

Sprendžiant iš to, kad kol kas ikiteisminis tyrimas pradėtas mirties priežasčiai nustatyti, nužudymo policija kol kas neįtaria. Tiriamos įvairios 15-mečio mirties versijos.