Lietuvoje

2019.01.01 00:01

D. Grybauskaitė sveikina Lietuvą su Naujaisiais metais: 2019-aisiais laukia daugybė iššūkių

LRT.lt 2019.01.01 00:01

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos žmonės sulaukus Naujųjų metų. Anot šalies vadovės, baigėsi nepaprasti, istoriniai metai, o 2019-aisias laukia daugybė iššūkių ir šalies viduje, ir tarptautinėje arenoje.

„Mieli Lietuvos žmonės, baigiasi nepaprasti – istoriniai metai! Ryškūs ir spalvingi. Mes pamatėme, kiek daug pasaulyje turime draugų, kurie mus lankė, sveikino ir kartu su mumis garsino Lietuvos vardą.

Kitais metais laukia daugybė iššūkių. Ir tarptautinėje arenoje, ir šalies viduje. Viską įveiksime, jeigu neleisime įsigalėti karingam neraštingumui ir agresyviam populizmui.

Saugokime laisvą Lietuvą bei mūsų žmonių teises ir laisves. Ginkime jas ir nieko nebijokime – pasitikėkime savimi! Visiems linkiu drąsos ir išminties! Sveikinu Jus su Naujaisiais metais!“ – sveikindama šalies žmones sakė prezidentė.

Premjeras linki susitelkti ir siekti bendrų tikslų

Premjeras Saulius Skvernelis linkėjo, kad 2019-aisiais Lietuva būtų „susitelkusi, bendrų tikslų siekianti ir jų pasiekianti valstybė“.

„Kartu mums nebaisūs jokie sunkumai, kartu mes galime džiaugtis pergalėmis. Linkiu, kad to bendrumo jausmo nepritrūktų, nes matau, kiek daug mes galime nuveikti suvieniję savo jėgas.

S. Skvernelis, E. Blaževič/LRT nuotr.

Mūsų šalis stiprėja, ekonomika auga, žmonės jaučiasi saugesni. Tikiu, kad tuo keliu eisime ir kitais metais. Kurkime šeimas, auginkime vaikus, dirbkime ir uždirbkime. Kartu statykime valstybę, kurioje būtų gera visiems.

Kiekvienam iš Jūsų noriu palinkėti stiprios sveikatos, sėkmės ir daug džiaugsmo akimirkų. Žiemos šventės yra tas metų laikas, kai šeimos, artimieji, draugai susiburia prie bendro stalo. Tegul tokių susibūrimų būna kuo daugiau, o artimųjų meilė mus lydi visus metus. Sveiki sulaukę Naujųjų metų!“ – sakoma premjero sveikinime.