Lietuvoje

2018.12.29 13:28

Prezidentė apžvelgė 2018-uosius: Lietuvos vardas garsiai skambėjo visame pasaulyje

DELFI.lt2018.12.29 13:28

Likus kelioms dienoms iki Naujųjų metų, prezidentė Dalia Grybauskaitė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo beveik 5 minučių filmuku, kuriame užfiksuotos įsimintiniausios ir reikšmingiausios 2018 metų akimirkos, kuriose dalyvavo ji pati.

„Šiemet šventėme valstybės atkūrimo šimtmetį, o Lietuvos vardas garsiai skambėjo visame pasaulyje. Kiekviena šių metų akimirka buvo skirta Lietuvai ir jos žmonėms“, – savo paskyroje rašo prezidentė.

Tarp pirmųjų akimirkų – Dalios Grybauskaitės susitikimas su oficialaus vizito atvykusiu Japonijos premjeru Shinzo Abe, kuris vyko metų pradžioje, toliau seka ištraukos iš prezidentės dalyvavimo Pasaulio ekonomikos forume, jos metinės kalbos Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje.

D. Grybauskaitei ranką spaudžia įtakingiausi politikai – Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, JAV prezidentas Donaldas Trumpas, taip pat NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ir kiti, akimirkos iš Dainų šventės, Popiežiaus vizitas ir daugybė kitų svarbių įvykių – visai tai prezidentės publikuotame filmuke.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.