Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.28 11:40

Raseinių savivaldybės taryba iš administracijos vadovo pareigų vėl atleido R. Ačą

BNS 2018.12.28 11:40

Raseinių rajono savivaldybės taryba iš administracijos direktoriaus pareigų vėl atleido Remigijų Ačą, anksčiau į šias pareigas grįžusį teismo sprendimu.

Anot savivaldybės pranešimo, ketvirtadienį Raseinių politikai iš pradžių balsavo, kad iš savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų atleidžia Liudą Kavaliauską, nes teismo sprendimu į šias pareigas grąžintas R. Ačas.

Kitu sprendimu jau R. Ačas atleistas iš Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus posto. Šį savo sprendimą tarybos nariai grindė gruodžio 5 dieną gautu Specialiųjų tyrimų tarnybos raštu, kad R. Ačas įtariamas korupciniu nusikaltimu.

Už R. Ačo atleidimą ketvirtadienį per slaptą balsavimą buvo 14 tarybos narių, penki balsavo prieš, penki biuleteniai rasti sugadinti.

Po šio balsavimo į administracijos vadovo pareigas grąžintas L. Kavaliauskas.

Pirmą kartą R. Ačas administracijos direktoriaus pareigų neteko balandį, Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai nusprendus, kad jis supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Tačiau Regionų apygardos administracinis teismas lapkričio 22 dieną nusprendė, kad atleidžiant R. Ačą savivaldybės tarybos posėdyje padaryta procedūrinių pažeidimų. Teismas nurodė R. Ačą grąžinti į darbą skubos tvarka.

R. Ačas tą pačią dieną kreipėsi į „Registrų centrą“ ir šis teismo sprendimo pagrindu jį įregistravo administracijos direktoriumi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi