Lietuvoje

2018.12.19 23:11

Teismas nepanaikino T. Ismailovo teistumo

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2018.12.19 23:11

Teismas atmetė nuo pareigų nušalinto Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus specialisto Teodoro Ismailovo prašymą panaikinti tebegaliojantį teistumą dėl PVM grobstymo. Po kauniečių Kručinskų vaiko paėmimo jis įspėtas ir dėl neetiško elgesio, iki metų pabaigos, kol pasibaigs terminuota sutartis, T. Ismailovui tarnyboje fiksuojamos prastovos. Dėl to jis kreipėsi į darbo ginčų komisiją.

Į teismą, kuriame svarstytas nuo pareigų dabar nušalinto Vaiko teisių apsaugos tarnyboje specialisto T. Ismailovo prašymas panaikinti teistumą, pats nuteistasis neatvyko. O teismas nerado priežasčių jam  teistumą panaikinti. Prieš daugiau nei 5 metus, T. Ismailovas buvo organizavęs gaują, kuri klastojo sąskaitas ir grobstė Pridėtinės vertės mokestį. Tąkart teismas jį įpareigojo atlyginti dalį turtinės žalos, tačiau šis to nepadarė. Be to, nėra teigiamai nuteistąjį apibūdinančių aplinkybių, vyras turi ir tebegaliojančių nuobaudų.

„Nėra pagrindo šiuo metu, aš pabrėžiu, šiuo metu panaikinti teistumo išnykimo laiką, kadangi asmuo turi eilę administracinių nuobaudų, buvo baustas administracine tvarka net 8 kartus ir šiuo metu tebeturi galiojančių nuobaudų“, – sakė teisėjas      Bronislovas Liatukas.

T. Ismailovas teismo sprendimo nekomentuoja, o administracinių nuobaudų nesureikšmina.

„Esu baustas paskutinį kartą dėl tariamos viešosios tvarkos pažeidimo, nors ten toli gražu taip nebuvo, tiesiog konfliktai su kaimynais“, – kalbėjo T. Ismailovas.

Jis nesutinka su Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, kuri po Kručinskų istorijos atliko tyrimą ir dėl netinkamo elgesio atliekant pareigas surašė įspėjimą.

T. Ismailovas kreipėsi į Darbo ginčų komisiją ir sako norintis toliau dirbti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje.

Plačiau apie tai – Loretos Mačiulienės reportaže.

Populiariausi

Petras Gražulis
5

Lietuvoje

2021.04.12 16:02

Akibrokštas Klaipėdoje: miesto centre – Gražulio šokiai skambant prieš homoseksualius asmenis nukreiptam kūriniui

įvykiu susidomėjo pareigūnai, situaciją žada įvertinti ir Seimo etikos sargai
5
Remigijus Šimašius
9

Lietuvoje

2021.04.12 14:13

Šimašius: Vilniaus klinikinėje ligoninėje liko 8 laisvos koronaviruso pacientams skirtos lovos

penktadienį sostinėje bus pradėti skiepyti vyresni negu 55 metų asmenys; atnaujinta 15.12
9
Gaisras Vilniuje
41

Lietuvoje

2021.04.12 14:59

Po kilusio gaisro transformatorinėje lankytojams atvertas sostinės prekybos centras „Europa“

laikinai buvo užtvertos dvi gatvės; atnaujinta 18.35
41