Lietuvoje

2018.12.20 09:41

Buvęs švietimo ministras apie streiką užbaigusius mokytojus: išsipraus, nes pašvinkę, ir nesmirdės

LRT.lt2018.12.20 09:41

Trečiadienio vakarą buvęs Švietimo ir mokslo ministras dr. Dainius Pavalkis nustebino viešąją erdvę savo komentaru apie streiką užbaigusius mokytojus.

„Gerai. Išsipraus, nes prašvinkę. Ir nesmirdės. Pailsės iki kito streiko dėl ko nors“, – rašė D. Pavalkis komentuodamas „Lietuvos ryto“ žurnalistės Aidos Murauskaitės pabendrintą publikaciją apie pasitraukiančius iš ministerijos pastato mokytojus.

Į komentarą sureagavę žurnalistas Andrius Tapinas teigia, kad D. Pavalkio komentaras pretenduoja į vieną didžiausių viešai pasakytų metų nesąmonių internete.

„Ponios ir ponai, Dainius Pav arba Dainius Pavalkis, buvęs Švietimo ir mokslo ministras, mokslų daktaras, profesorius, kaip sakoma inteligentijos elito elitas apie mokytojus, išėjusius iš ministerijos.

Prašvinkę smirdantys mokytojai... Oy vey“.

Socialdemokratas D. Pavalkis 2012–2015 m. buvo paskirtas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministru, kurio pareigas ėjo iki 2015 m. gegužės, o vėliau grįžo prie medicininės praktikos ir pradėjo dirbti LSMU Chirurgijos klinikos gydytoju, kurio pareigas eina iki šiol.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.