Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.19 13:40

FNTT krečia Alytaus rajono savivaldybę

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnai trečiadienį krečia konservatoriaus Algirdo Vrubliausko valdomą Alytaus rajono savivaldybę.

Faktą, kad šiuo metu savivaldybės pastate yra šios tarnybos atstovai telefonu DELFI patvirtino pats meras A. Vrubliauskas.

Anot Alytaus rajono savivaldybės vadovo, į savivaldybę atvykę FNTT atstovai paaiškino, kad tikrina tarnyboje gautą skundą.

„Atvykę pareigūnai paaiškino, kad gautas skundas dėl viešųjų pirkimų ir paprašė pateikti tam tikrus dokumentus. Šiuo metu savivaldybės administracijos darbuotojai minėtus dokumentus pareigūnams rengia“, – DELFI sakė Alytaus rajono savivaldybės meras.

Pasak A. Vrubliausko, pareigūnai neįvardijo nei konkrečių pirkimų, nei bendrovių pavadinimų, nei juos dominančių viešųjų pirkimų pobūdžio.

„Paaiškino, kad (domina – DELFI) bendro pobūdžio pirkimai“, – sakė meras.

A.Vrubliauskas kalbėdamas su DELFI išsitarė, kad toks vizitas „buvo galima prognozuoti“.

Paprašytas patikslinti, ką turėjo mintyje, Alytaus rajono savivaldybės vadovas sakė, kad „jau kuris laikas buvo žinučių ir įspėjimų, kad būsime užversti tikrinimais. Kita vertus, buvo ir pačių skundų, iš konkrečių asmenų“.

Paklaustas, kam ir kas jį ar savivaldybę skundė, konservatorius paminėjo Alytaus rajone išrinkto Seimo nario, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungos atstovo Petro Valiūno pavardę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi