Lietuvoje

2018.12.17 18:59

Šiaulių meras nušalino administracijos direktoriaus pavaduotoją

BNS2018.12.17 18:59

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pirmadienį nuo pareigų nušalino administracijos direktoriaus pavaduotoją „darbietį“ Marijų Veličką bei pradėjo tyrimą dėl galimų tarnybinių pažeidimų.

„Kuo užkliuvo? Nesusitvarko su savo pareigomis. Ne tik nesusitvarko, bet dar ir užsiima šmeižimo įvairiomis teorijomis, kurias bando plačiai paskleisti ir įtikinti, kad dramblys yra žvaigždė ar kažkas tokio. Tikslas yra sumenkinti mano autoritetą, direktoriaus, mano pavaduotojų autoritetus. Nu, žmogus kandidatuoja, nori tapti Šiaulių meru, tai naudoja tam tikrus būdus, kurie Šiauliuose dar nelabai ir buvo naudoti iki šiol“, – BNS sakė meras A. Visockas.

Potvarkyje, kuriuo nušalinamas M. Velička, meras remiasi savo patarėjo Arno Ilgausko tarnybiniu pranešimu. Nušalintąjį M. Veličką meras kaltina neveikimu – potvarkyje rašoma, kad dėl to Šiauliai galėjo patirti 45,2 mln. eurų nuostolį.

„Dirbdamas administracijoje pradėjo dirbti taip, tarsi būtų politikų politikas“, – teigė meras.

Tuo metu, nušalintasis M. Velička portalui lrytas.lt pirmadienį teigė, kad dėl nušalinimo ketina kreiptis į darbo ginčų komisiją, o savo kaltės dėl mero potvarkyje minimo galimo 45 mln. eurų investicijų netekimo, tiek dėl 220 tūkst. žalos dėl J. Janonio gimnazijos remonto sakė nejaučiantis.

M. Velička po praėjusią savaitę vykusio tarybos posėdžio, kai buvo nušalintas administracijos direktorius Antanas Bartulis, laikinai ėjo administracijos direktoriaus pareigas. Tą posėdį meras A. Visockas vadino neteisėtu, jame nedalyvavo posėdžio metu iš pareigų atleistas jo pavaduotojas Domas Griškevičius.

Meras A. Visockas gruodžio pradžioje jau bandė iš pareigų atleisti M. Veličką, tačiau tąkart slaptu balsavimu miesto taryba mero pasiūlymo nepalaikė.

Nušalinus „darbietį“ M. Veličką, administracijos direktoriaus pareigas laikinai eis pavaduotojas Gintautas Sitnikas.

Populiariausi

Medikai dirba Alytaus Stasio Kudirkos ligoninėje karantino metu
COVID-19 TRUMPAI

Lietuvoje

2021.04.20 09:34
COVID-19 TRUMPAI

Lietuvoje patvirtinti 1138 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės, pirmąją skiepo dozę gavo 4541 asmuo

mirė 40–49 metų amžiaus grupei priklausantis asmuo; atnaujinta 10.00