Lietuvoje

2018.12.17 12:53

N. Numavičiaus patikėtinė D. Dominienė vėl apklausta STT

Marius Jokūbaitis, 15min.lt2018.12.17 12:53

Dešiniąja didžiausio „Vilniaus prekybos“ akcininko Nerijaus Numavičiaus ranka laikoma Diana Dominienė pirmadienį apklausta Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT), sužinojo 15min. Ji dar 2016 metais buvo apklausta kaip liudytoja byloje garsiojoje galimo politikų papirkimo byloje, tačiau pirmadienio rytą jai vėl teko praverti STT duris.  

Tąkart D. Dominienė žiniasklaidai teigė, kad prokurorus greičiausiai sudomino jos pažintis su „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu. Didžiausioje 2016-ųjų politinės korupcijos byloje dar pernai buvo apklausta „Vilniaus prekybos“ pagrindinio akcininko N. Numavičiaus kontroliuojamos bendrovės „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovė D. Dominienė. Ji teigė, kad buvo apklausta dėl pažinties su papirkinėjimu tame tyrime įtariamu R. Kurlianskiu.

Tai, kad šį pirmadienį D. Dominienė vėl buvo apklausta STT, patvirtino „Vilniaus prekybos“ atstovas Vaidotas Cucėnas. D. Dominienė anksčiau dirbo N. Numavičiaus šeimos biure „Talka“, tačiau šiais metais jis buvo išformuotas veiklą perkeliant į Nyderlandus.

15min žiniomis, ji ir vėl buvo apklausta dėl santykių su R. Kurlianskiu, taip pat ir dėl bendravimo su tuometiniu Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininku Dainoru Bradausku. D. Bradauskas, dėl kurio galimai korupcinės veiklos Finansų ministerija pradėjo tarnybinio nusižengimo tyrimą, įtariamas neteisėtu poveikiu VMI atliekamiems didžiausių verslo grupių „MG Baltic“ ir „Vilniaus prekyba“ finansiniams patikrinimams.

D. Dominienė buvo minima ir garsiųjų VSD pažymų skandale. VSD išsiaiškino, kad N. Numavičiaus patikėtinė palaikė ryšius su Raimundu Kurlianskiu, tuometiniu „MG Baltic“ viceprezidentu, ir siekė užsitikrinti visapusišką koncerno palaikymą. Tiesa, pati D. Dominienė neigia kada nors prašiusi „MG Baltic“ pagalbos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.