Lietuvoje

2018.12.17 11:10

Vilniaus rotušė turi naują vadovę

LRT.lt2018.12.17 11:10

Viešajai savivaldybės įstaigai „Vilniaus rotušė“ nuo sausio 2 d. vadovaus Oksana Treščenko. Atvirame viešame konkurse O. Treščenko atrinkta iš 6 kandidatų ir vadovaus 12 darbuotojų komandai, reprezentuojančiai sostinės politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą. Vilniaus rotušė yra viena iš trijų Lietuvoje išlikusių istorinių miestų rotušių, rašoma pranešime spaudai.

Naujoji Rotušės vadovė 12 metų vadovavo VšĮ „Naujosios Vilnios kultūros centras“, penkerius metus dirbo specialiojo muzikinio ugdymo ir akordeono specialybės mokytoja. 

„Pagrindinė misija – Vilniaus rotušę padaryti patrauklia ir atvira kultūros edukacijos erdve visuomenei, bendruomenėms ir svečiams. Aš sieksiu, kad Rotušė būtų ta įstaiga, kuri reprezentuoja Vilnių, jo kultūrą ir tradicijas Lietuvai ir pasauliui. Tikiu, kad su motyvuota, kūrybiška profesionalų komandą įveiksime visus iššūkius ir pasieksime išsikeltus tikslus“, – sako konkursą laimėjusi O. Treščenko.

O. Treščenko buvusiame Lietuvos edukologijos universitete įgijo edukologijos magistro, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje muzikos magistro, o Mykolo Romerio universitete – viešojo administravimo magistro laipsnį.

Nauja vadovė pakeis laikinai Rotušei vadovavusią VšĮ „Trakų Vokės dvaro sodybos“ vadovę Ievą Šiušaitę. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.