Lietuvoje

2018.12.11 16:14

Nuo J. Petrauskienės pasitraukimo MOSTA be nuolatinio vadovo: skelbs dar vieną konkursą

ELTA2018.12.11 16:14

Konkursas Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) vadovo pareigybei užimti pripažintas neįvykusiu, tačiau, kaip Eltai patvirtino vyriausybės kanceliarija, artimiausiu metu numatyta skelbti naują.

Pretenduoti į dvejus metus be nuolatinio vadovo veikiančio Mokslo ir studijų stebėsenos centro vadovus pirmajame konkurse neatsirado nė vieno norinčio. 

„Naujas konkursas dar nėra paskelbtas, nes šiuo metu peržiūrimi pretendentams keliami reikalavimai“, – rašoma vyriausybės kanceliarijos komentare Eltai. 

Iki 2016-ųjų pabaigos MOSTA vadovavo vėliau švietimo ir mokslo ministre paskirta Jurgita Petrauskienė. Po J. Petrauskienės pasitraukimo MOSTA vadovo atranka nebuvo skelbiama, centrui laikinai vadovauja MOSTA Inovacijų politikos analizės skyriaus vadovas Ramojus Reimeris.

Iki 2017 metų MOSTA buvo pavaldi Švietimo ir mokslo ministerijai.

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras yra ekspertinė institucija, teikianti įrodymais grįstą informaciją ir rekomendacijas dėl visuomenei aktualių mokslo, studijų ir inovacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo sprendimų priėmimo. 

ELTA primena, kad Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro vadovas renkamas penkerių metų kadencijai. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6