Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.11 15:35

Biudžeto svarstymo metu sveikinimo atvirukus rašiusi D. Šakalienė: sunku ramiai išsėdėti

15min.lt 2018.12.11 15:35

Antradienį Seime verda dideli ginčai dėl kitų metų valstybės biudžeto. Per juos 15min ir LRT.lt fotografai užfiksavo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narę Dovilę Šakalienę, rašančią sveikinimo atvirukus. Politikė 15min sakė, jog tuo nereikėtų stebėtis, nes stebint, kaip tyčiojamasi iš opozicijos, išsėdėti sunku.

Tuo metu, kai 15min ir LRT.lt fotografai Seimo salėje fotografavo D. Šakalienę, ji rašė kalėdinį sveikinimą, kuriame pabrėžė, kad gyvenimas – ne visuomet teisingas.

15min antradienį paklausta, nejaugi sveikinimai yra svarbiau nei biudžeto priėmimas, politikė tikino, kad biudžetas labai svarbu.

„Tačiau matant, kaip ignoruojami konstruktyvūs pasiūlymai, kaip atvirai tyčiojamasi iš opozicijos – sunku ramiai išsėdėti, – teigė ji. – Tad kai kurių nuviliančių pasisakymų metu lengviau jų klausytis viena ausimi ir parašyti keletą kalėdinių sveikinimų aktyviems bendruomenės nariams, kurie neša kur kas daugiau šviesos ir prasmės. O praktiškai žiūrint – detaliai aptarėme šiuos klausimus iš anksto, frakcijos posėdyje, tad sprendimai dėl balsavimo aiškūs.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi