Lietuvoje

2018.12.11 14:10

Neįprastas rytas Kauno klinikose: pacientams išdalino šimtus mandarinų

LRT.lt 2018.12.11 14:10

Pirmadienio rytas buvo neeilinis Kauno klinikose besilankantiems pacientams. Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) nariai vykdė akciją „Mainau mandariną į šypseną“, kurios metu buvo išdalinti šimtai mandarinų vizito pas gydytoją laukiantiems pacientams.

Pagrindinė akcija buvo vykdoma Kauno klinikų Radiologijos klinikoje, tačiau mandarinai buvo dovanojami ir visiems norintiems pacientams iš kitų skyrių.

Renginys buvo vykdytas siekiant stiprinti ryšius tarp pacientų ir būsimų medikų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų, dalintis gerumu bei pasirūpinti, kad vizito pas gydytoją laukimas būtų kuo mažiau varginantis ir neprailgtų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dovanodami mandarinus LiMSA nariai (įvairių kursų biomedicinos studijų krypčių studentai) kalbino eilėse laukiančius žmones, linkėdami jaukių artėjančių švenčių ir sveikatos.

Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) – nevyriausybinė organizacija apjungianti daugiau nei 600 Vilniaus universiteto (VU) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) biomedicinos studijų krypčių studentų. Asociacija siekia didinti visuomenės informavimą sveikatos klausimais bei prisideda prie bendrųjų ir profesinių kompetencijų biomedicinos studentams ugdymo.

Akcijos akimirkos – nuotraukų galerijoje: