Lietuvoje

2018.12.11 11:18

Liberalų sąjūdžio kandidatas į Vilniaus merus – LAIEK prezidentas M. Nagevičius

LRT.lt 2018.12.11 11:18

Pirmadienio vakarą Liberalų sąjūdžio Sostinės skyriaus Taryba rinkosi į neeilinį posėdį – tvirtinti visuotinio el. balsavimo rezultatus: kandidatą į merus ir išreitinguotą kandidatų sąrašą Vilniaus m. savivaldos rinkimuose. Kovą dėl kandidato į merus užtikrintai laimėjo Martynas Nagevičius surinkęs 96 balsus, savo valią visuotinio el. balsavimo metu išreiškė 136 Sostinės skyriaus nariai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

M. Nagevičius taip pat tapo ir Liberalų sąjūdžio sąrašo lyderiu Vilniaus mieste. Kandidatais į Vilniaus miesto tarybą po M. Nagevičiaus išsirikiavo Sostinės skyriaus pirmininko pavaduotojai Orinta Omelytė, Donatas Baranauskas, Aleksejus Persijanovas ir politiniame lauke puikiai žinomas Arminas Lydeka.

Skyriaus pirmininkas Vytautas Tamošiūnas į Vilniaus miesto tarybą nekandidatuoja. „Mano tikslas yra suvienyti liberalus Vilniuje, tam reikia labai daug pastangų, todėl mieliau prisidėsiu prie Liberalų sąjūdžio sėkmės Vilniuje iš rinkimų štabo darbo, programos rengimo ir narių telkimo“, – akcentavo V. Tamošiūnas.

Tiek kandidatas į merus, tiek išreitinguotas sąrašas buvo patvirtinti posėdžio metu. Rinkimų štabo vadovu paskirtas Donatas Baranauskas, kuris laikinai jau ėjo šias pareigas skyriuje.

Visuotiniame skyriaus susirinkime, kuriame dalyvavo 61 skyriaus narys, praėjusią savaitę buvo nuspręsta nebalsuoti vietoje dėl kandidato į merus ir kandidatų sąrašo Vilniaus m. savivaldos rinkimuose. Balsavimas buvo išplėstas ir pirmą kartą skyriaus istorijoje buvo surengtas visuotinį el. balsavimas įtraukęs daugiau skyriaus narių. Išreitinguotas LRLS Tarybos kandidatų sąrašą galite rasti čia. Sąrašas nėra baigtinis ir gali būti pildomas toliau.